Známe nejnebezpečnější křižovatku v Ostravě!

OSTRAVA - Policisté evidují v Ostravě křižovatku, která snad přitahuje dopravní nehody. Karamboly vozidel tam řeší skoro každou chvíli. O kterou křižovatku se jedná?

Reklama

Situace je horší o to, že pokud nabouraná auta nezablokují křižovatku, mohou se dostat až na blízké tramvajové kolejiště nebo zasáhnout kolemjdoucí na chodníku!

O jaké křižovatce je řeč? Jedná se o spojnici ulic Výškovická, Volgogradská a Čujkovova v Ostravě - Zábřehu.

Řidiči občas nedokáží projet křižovatkou bez újmy. Vyřešila by situaci stavba kruhového objezdu? Radnice takovou variantu nechce. Rozsáhlejší přestavba křižovatky v plánu není.

Od začátku roku policie zaznamenala na tomto úseku několik nehod. O dalších se veřejně příliš neví, protože řidiči se často domluví spolu na místě nebo vyplní o nehodě pouze formulář a policie se to nedozví.

Nedávno se postaral o pozdvižení například 24letý motorista bez řidičského oprávnění, který pod vlivem alkoholu skončil na tramvajových pásech. I u dalších incidentů lze tvrdit, že většinou za ně mohou samotní řidiči a chyba proto není na straně křižovatky.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.09 hvězdiček / Hodnoceno: 11x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře