Volby 2017 na severu Moravy a ve Slezsku: Výsledky voleb sledujeme online

Volby. Foto: archiv MojeOstravsko.czVolby. Foto: archiv MojeOstravsko.cz

ČR /VOLBY 2017/ - Sledujeme online výsledky voleb a povolební situaci v Moravskoslezském kraji a v celém Česku.

Reklama

Ve 14 hodin v sobotu (21.10.2017) se uzavřely volební místnosti v České republice. MojeOstravsko.cz připravuje povolební online reportáž.

Pouze v jednom z volebních okrsků v Opavě budou probíhat volby až do 15. hodiny kvůli ranním problémům s tevřením volební místnosti.

Přinášíme analýzu možných koalic ještě před uzavřením volebních místností: Pět scénářů možných koalic. S Babišem, nebo bez Babiše?

Konečné výsledky při 99,63 % sečtených hlasů procelou Českou republiku jsou: ANO 29,7 %, ODS 11,29 %, Piráti 10,76 %, SPD 10,66 %, KSČM 7,78 %, ČSSD 7,28 %, KDU-ČSL 5,8 %, TOP 09 5,26 %

Volební účast pro celou Českou republiku je 60,8 %.

Konečné výsledky voleb: Volby 2017 vyhrálo ANO, ve Sněmovně je 9 stran a hnutí

Konečné výsledky při 100 % sečtených hlasů pro Moravskoslezksý kraj jsou: ANO 35,42 %, SPD 13,87 %, ČSSD 8,83 %, KSČM 8,69 %, Piráti 8,64 %, ODS 7,47 %, KSU-ČSL 6,45 %, STAN 2,64 %, TOP 09 2,58 %.

Volební účas pro Moravskoslezský kraj je 55,86 %.

Kdo usedne ve Sněmovně: Přehled nových poslanců za Moravskoslezský kraj

Kdo končí ve Sněmovně: Zemětřesení ve Sněmovně. Skokanem je Dominik Feri, zasloužilí poslanci odchází

ANALÝZA: Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Moravy

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby? Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby?
Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu? Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?
Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

Když nejste v Praze, tak v podstatě neexistujete, říká hejtman a poslanec Ivo Vondrák Když nejste v Praze, tak v podstatě neexistujete, říká hejtman a poslanec Ivo Vondrák
Na vlakových nádražích zahajují půjčovny kol na střední a severní Moravě Na vlakových nádražích zahajují půjčovny kol na střední a severní Moravě
Silné mrazy. Teploty mají klesnout až k minus 20 stupňům Silné mrazy. Teploty mají klesnout až k minus 20 stupňům


Komentáře