Volby 2017 na severu Moravy a ve Slezsku: Výsledky voleb sledujeme online

Volby. Foto: archiv MojeOstravsko.czVolby. Foto: archiv MojeOstravsko.cz

ČR /VOLBY 2017/ - Sledujeme online výsledky voleb a povolební situaci v Moravskoslezském kraji a v celém Česku.

Reklama

Ve 14 hodin v sobotu (21.10.2017) se uzavřely volební místnosti v České republice. MojeOstravsko.cz připravuje povolební online reportáž.

Pouze v jednom z volebních okrsků v Opavě budou probíhat volby až do 15. hodiny kvůli ranním problémům s tevřením volební místnosti.

Přinášíme analýzu možných koalic ještě před uzavřením volebních místností: Pět scénářů možných koalic. S Babišem, nebo bez Babiše?

Konečné výsledky při 99,63 % sečtených hlasů procelou Českou republiku jsou: ANO 29,7 %, ODS 11,29 %, Piráti 10,76 %, SPD 10,66 %, KSČM 7,78 %, ČSSD 7,28 %, KDU-ČSL 5,8 %, TOP 09 5,26 %

Volební účast pro celou Českou republiku je 60,8 %.

Konečné výsledky voleb: Volby 2017 vyhrálo ANO, ve Sněmovně je 9 stran a hnutí

Konečné výsledky při 100 % sečtených hlasů pro Moravskoslezksý kraj jsou: ANO 35,42 %, SPD 13,87 %, ČSSD 8,83 %, KSČM 8,69 %, Piráti 8,64 %, ODS 7,47 %, KSU-ČSL 6,45 %, STAN 2,64 %, TOP 09 2,58 %.

Volební účas pro Moravskoslezský kraj je 55,86 %.

Kdo usedne ve Sněmovně: Přehled nových poslanců za Moravskoslezský kraj

Kdo končí ve Sněmovně: Zemětřesení ve Sněmovně. Skokanem je Dominik Feri, zasloužilí poslanci odchází

ANALÝZA: Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Moravy

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace
Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby? Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby?

Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu? Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?
Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR
Když nejste v Praze, tak v podstatě neexistujete, říká hejtman a poslanec Ivo Vondrák Když nejste v Praze, tak v podstatě neexistujete, říká hejtman a poslanec Ivo Vondrák


Komentáře