ZPRÁVY

Studenti za MHD v Ostravě zaplatí méněStudenti za MHD v Ostravě zaplatí méně

OSTRAVA - Vášně na ostravské radnici způsobila výše jízdného ve vozech městské hromadné dopravy právě v této severomoravské metropoli.

Tramvajové mosty v Ostravě jsou dokončeny. Cena? 90 milionůTramvajové mosty v Ostravě jsou dokončeny. Cena? 90 milionů

OSTRAVA - Devadesát milionů korun stála náročná rekonstrukce tramvajových mostů v Plzeňské ulici.

Petr Fiala nebyl ani podruhé nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny. ODS se čílíPetr Fiala nebyl ani podruhé nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny. ODS se čílí

PRAHA - Poslanecká sněmovna měla na pořadu dne volby na pět postů místopředsedů. Zástupce ODS Petr Fiala jako jediný nebyl zvolen.


Meteorologové varují před intenzivním sněženímMeteorologové varují před intenzivním sněžením

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Možnost tvorby sněhových jazyků i závějí. nasněžit má mezi 10 až 25 centimetry sněhu. Sněžit má od nedělního poledne až do pondělního večera.

V příštím roce vyroste v Česku jediné nové obchodní centrum. A to v OstravěV příštím roce vyroste v Česku jediné nové obchodní centrum. A to v Ostravě

OSTRAVA - Česko je rájem obchodních center. V příštím roce se ale výstavba nových obchoďáků zastaví. Vyroste jen jediný.

O prezidenta se bude ucházet devět lidí, jedenáct dalších bylo vyřazenoO prezidenta se bude ucházet devět lidí, jedenáct dalších bylo vyřazeno

ČESKO - O prezidentský post bude bojovat devět kandidátů. Dohromady jich mohlo být dvacet, jedenáct potencionálních uchazečů ovšem bylo vyřazeno.


Strana 3 z 28
«« 1 2 3 4 5 »»