ZPRÁVY

V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulaceV Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Pro aglomeraci Ostravska, Karvinska a Frýdecko-Místecka (kromě oblasti Třinecka) je od neděle (20.1.2019) po 14. hodině vyhlášena regulace kvůli smogové situaci.

Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nuluOstravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu

OSTRAVSKO - Na Evropu se žene arktický vzduch ze Sibiře. To bude ovlivňovat počasí v následujících dnech v celém Česku, tedy i na Ostravsku.

Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?

MORAVSKOSLEZSKO - Lyžařské podmínky v moravskoslezských horách jsou optimální. Ski areály jsou v provozu v Nízkém Jeseníku i Beskydech.


Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČRZaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

ČESKO - Po patnáctihodinové rozpravě hodinu po půlnoci v noci ve čtvrtek (12.7.2018) získala druhá Babišova vláda důvěru Poslanecké sněmovny. Pro ni hlasovali poslanci ANO, ČSSD a KSČM.

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!

OSTRAVA - Dopravní podnik uspořádal kontrolní akci v noci z pátku 20. dubna na sobotu 21. dubna.

Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpnaOstravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna

OSTRAVA - Do Ostravy dorazila super moderní tramvaj zahraniční výroby, jedná se o první klimatizovanou soupravu svého druhu. Celkem dopravní podnik nakoupí čtyřicet kusů tramvají, a to za více než mil…


Strana 3 z 31
«« 1 2 3 4 5 »»