ZPRÁVY

V mošnovské zóně vzniká obří logistické centrum. Otevřena byla první z halV mošnovské zóně vzniká obří logistické centrum. Otevřena byla první z hal

MOŠNOV - První hala logistického centra ve Strategické průmyslové zóně Ostrava – Mošnov byla otevřena.

Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky?Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky?

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Zákon o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě nařizuje, že obchody s plochou nad 200 čtverečních metrů musí mít zavřeno během některých svátků. Lidé si ale stále pletou, ve…

V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulaceV Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Pro aglomeraci Ostravska, Karvinska a Frýdecko-Místecka (kromě oblasti Třinecka) je od neděle (20.1.2019) po 14. hodině vyhlášena regulace kvůli smogové situaci.


Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nuluOstravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu

OSTRAVSKO - Na Evropu se žene arktický vzduch ze Sibiře. To bude ovlivňovat počasí v následujících dnech v celém Česku, tedy i na Ostravsku.

Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?

MORAVSKOSLEZSKO - Lyžařské podmínky v moravskoslezských horách jsou optimální. Ski areály jsou v provozu v Nízkém Jeseníku i Beskydech.

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČRZaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

ČESKO - Po patnáctihodinové rozpravě hodinu po půlnoci v noci ve čtvrtek (12.7.2018) získala druhá Babišova vláda důvěru Poslanecké sněmovny. Pro ni hlasovali poslanci ANO, ČSSD a KSČM.


Strana 2 z 30
«« 1 2 3 4 »»