Rozkopaná Ostrava: Přehled uzavírek

Ilustrační smímek. Foto: MojeOstravsko.czIlustrační smímek. Foto: MojeOstravsko.cz

OSTRAVA - Letní čas je ideální pro údržbu a opravy silnic. V Ostravě to platí dvojnásob.

Reklama

Největší komplikace pro řidiče jsou v oblastech Zábřeh, Hrabůvky, Svinov a centrum města.

Řidiče může překvapit změna dopravního značení, zákaz vjezdu nebo kolony.

Dopravní obstrukce: Kde?

Komplikace přinese cesta na Dubinu z městského centra. Opravuje se část silnice v ulici Dr. Martínka. Špatně se jezdí i přes Plzeňskou ulici.

Směr od Opavy do Poruby také přináší problémy. U vodárny se vyměňují koleje. Tvoří se dopravní zácpy. Lepší je proto využít služby městské hromadné dopravy.

Jak už jsme uváděli před několika dny, rekonstrukcí prochází ulice Českobratrská. Autobusy projíždí objízdnou ulicí 30. dubna.

Modernizací prochází i další ulice, a proto dopravní obslužnost Ostravy je v současných dnech poněkud komplikovaná.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky? Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky?
V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace
Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu

Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby? Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby?
Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu? Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?
Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR


Komentáře