RegioJet boduje: Z Opavy přímo až do Prahy!

OPAVA - Vlakový dopravce RegioJet přichází se zajímavou novinkou: od zimy poveze své cestující z Opavy přímou linkou až do hlavního města.

Reklama

Bez přestupů z Opavy do Prahy se dosud cestující dostali pouze s Českými drahami, a to od léta 2015. Nyní se k ČD přidá další dopravce.

RegioJet zavede přímou linku do Prahy od letošní zimy. Zatím plánuje vypravit spoj ve čtyři hodiny ráno z Opavy a kolem čtvrté odpoledně zpět z Prahy.

V RegioJetu si všimli, že mnoho cestujících z Opavy míří osobními vlaky či auty na ostravský Svinov, a odtud dále pokračují vlakem do Prahy. I proto podle tiskového mluvčího RegioJetu zavádí společnost přímou linku do hlavního města.

Vše odstartuje prvním vlakovým spojem, který RegioJet plánuje na 10. prosince. Cenu upřesní později. Jízdenky si cestující budou moct koupit od podzimu.

RegioJet už má linku z Havířova do Prahy a je levnější, než od konkurenčních Českých drah. Podobné by to mohlo být s linkou Opava - Praha. Samozřejmě ale při porovnání cen záleží na typu jízdenky od obyčejné až Bussines třídu či jízdenku první třídy u ČD.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Hokejové Vítkovice zaznamenaly obrovský řez v hráčském kádru Hokejové Vítkovice zaznamenaly obrovský řez v hráčském kádru
Útočník Svačina přestoupil z Třince do Poruby Útočník Svačina přestoupil z Třince do Poruby
Fotbalisté Baníku chtějí prolomit domácí prokletí Fotbalisté Baníku chtějí prolomit domácí prokletí

Ostravské ulice budou brázdit dvoupatrové autobusy. Od června 2020 na nové lince Ostravské ulice budou brázdit dvoupatrové autobusy. Od června 2020 na nové lince
Papírové jízdenky skončí v ostravské MHD. Lidé raději platí kartou Papírové jízdenky skončí v ostravské MHD. Lidé raději platí kartou
Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku


Komentáře