RegioJet boduje: Z Opavy přímo až do Prahy!

Vlak, ilustrační snímek. Foto: pixabay.comVlak, ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

OPAVA - Vlakový dopravce RegioJet přichází se zajímavou novinkou: od zimy poveze své cestující z Opavy přímou linkou až do hlavního města.

Reklama

Bez přestupů z Opavy do Prahy se dosud cestující dostali pouze s Českými drahami, a to od léta 2015. Nyní se k ČD přidá další dopravce.

RegioJet zavede přímou linku do Prahy od letošní zimy. Zatím plánuje vypravit spoj ve čtyři hodiny ráno z Opavy a kolem čtvrté odpoledně zpět z Prahy.

V RegioJetu si všimli, že mnoho cestujících z Opavy míří osobními vlaky či auty na ostravský Svinov, a odtud dále pokračují vlakem do Prahy. I proto podle tiskového mluvčího RegioJetu zavádí společnost přímou linku do hlavního města.

Vše odstartuje prvním vlakovým spojem, který RegioJet plánuje na 10. prosince. Cenu upřesní později. Jízdenky si cestující budou moct koupit od podzimu.

RegioJet už má linku z Havířova do Prahy a je levnější, než od konkurenčních Českých drah. Podobné by to mohlo být s linkou Opava - Praha. Samozřejmě ale při porovnání cen záleží na typu jízdenky od obyčejné až Bussines třídu či jízdenku první třídy u ČD.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace
Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu
Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby? Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby?

Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu? Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?
Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR
Když nejste v Praze, tak v podstatě neexistujete, říká hejtman a poslanec Ivo Vondrák Když nejste v Praze, tak v podstatě neexistujete, říká hejtman a poslanec Ivo Vondrák


Komentáře