Policie se zaměřila na kamiony a autobusy. Hledala i migranty

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Velkou bezpečnostní akci provedli policisté na na severu Moravy. V neděli (30.7.2017) si posvítili nejen na šoféry autobusů, ale také kamionů.

Reklama

Celorepublikový zátah provedli policisté s cílem zkontrolovat profesionální řidiče a případně objevit nelegální převážení migrantů na českém území.

Řidiči autobusů převážející například turisty k moři byli v hledáčku policistů. Ti se rovněž zaměřili na povinné přestávky řidičů i technický stav autobusů.

To samé platilo u kamionů. Přestože v neděli jezdit nemohou, výjimku mají ty, které převážejí potraviny. Právě na jejich uskladnění a způsob přepravy se zaměřila veterinární správa, která sama od sebe kamiony zastavovat a kontrolovat nemůže.

Zároveň byla policejní akce zameřena i na kontrolu případného převozu nelegálních migrantů. Obvyklé bylo, že cestující v autobusech museli ukázat doklady totožnosti.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Česko

Miloš Zeman vyhrál prezidentskou volbu a bude nadále prezidentem! Miloš Zeman vyhrál prezidentskou volbu a bude nadále prezidentem!
O prezidenta se bude ucházet devět lidí, jedenáct dalších bylo vyřazeno O prezidenta se bude ucházet devět lidí, jedenáct dalších bylo vyřazeno
Počasí slibuje ochlazení, může přijít i sníh Počasí slibuje ochlazení, může přijít i sníh

Bílá tma nebo černý led. Očekává se divočina na silnicích Bílá tma nebo černý led. Očekává se divočina na silnicích
Vítr trhá střechy a kácí stromy. Kalamita v Česku Vítr trhá střechy a kácí stromy. Kalamita v Česku
Kauza Čapí hnízdo: Babiš s Faltýnkem převzali obvinění Kauza Čapí hnízdo: Babiš s Faltýnkem převzali obvinění


Komentáře