Ostrava: Během víkendu a svátku očekávejte výluky tramvají

OSTRAVA - Speciální jízdní řád se bude týkat některých tramvajových linek během následujícího víkendu a svátku sv. Václava 28. září.

Reklama

Dopravní komplikace může způsobit zítřejší svátek sv. Václava během 28. září. Na vině bude výměna kolejí. Ty se budou vyměňovat u zastávek Náměstí Republiky a Vítkovice vysoké pece. Tam budou mít výluku tramvaje linek čísel 1 a 2. Jednička tak pojede ve směru na Náměstí Republiky a Hrabůvka kostel odklonem skrz Mariánské a Mírové náměstí. Dvojka odklonem přes Mariánské náměstí bude směřovat mezi stanice Mírové náměstí a náměstí Republiky.

Navíc je třeba očekávat až desetimutové zpoždění jednotlivých tramvajových spojů.

O víkendu dokonce nebudou vůbec v provozu tramvajové linky směřující na hlavní nádraží a smyčku Hlučínská.

První víkendový den od rána až do 19 hodin večer nepojedou tramvaje na stanice Dřevoprodej a Moravská. Tam se plánuje odklon vinou stavby protihlukové stěny u Místecké ulice přes Jubilejní kolonii.

V sobotu je ještě třeba počítat s výlukou tramvají 1,2, 8 a 11. Tyto spoje budou končit na Plynárně. Směrem na hlavní nádraží pak svezou cestující náhradní autobusové spoje. Přestupovat se bude do autobusů na stanici Důl Jindřich.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře