Kdo zaujme pozice v Hrušovské zóně?

OSTRAVA - Vedení města Ostravy nyní čeká, kdo se přihlásí o prostory v Hrušovské zóně, která je připravena pro investory.

Reklama

Nyní se očekává, že developeři vykoupí pozemky v uvedené průmyslové zóně a nabídnou je investorům. Město očekává, že na jednom hektaru prostoru (celkově jich je 35) vytvoří pracovní místa pro 30 lidí. Celkem se tak očekává vytvoření minimálně 1050 pracovních míst, protože v Hrušovské zóně se celkem nachází 35 hektarů.

„Letos se nám podařilo vykoupit zbývající parcely a zcelit tak zónu. Nyní ji nabízíme developerům a čekáme na jejich nabídky,“ sdělil na webu města primátor Ostravy Tomáš Macura.

"Hrušovskou zónu budeme prezentovat a nabízet již v říjnu na veletrhu investičních příležitostí Expo Real v německém Mnichově," dodal v oficiální zprávě primátor.

Město se inspirovalo vývojem v průmyslové zóně v Hrabové. Očekává tak, že pozemky vykoupí developer a ten je pak nabídne investorům.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře