Frýdlantské mosty v Ostravě se dočkají modernizace

OSTRAVA - Konečně. To si mohou říkat obyvatelé Ostravy. Jeden z nejhlavnějších dopravních terminálů, Frýdlanstké mosty, se dočkají opravy.

Reklama

Dopravní tepna se dočká výrazné modernizace. Tak rychle to ale nebude. Přesto se začne něco dít. Cestujícím vadilo, že tento přestupní dopravní terminál byl mnoho let zanedbáván a o čistotě by si také mohl nechat zdát.

Ostrava proto nyní zapracuje na zkrášlení, opravě a čistotě nástupiště i podchodů mířícím k nástupním stanovištím pro autobusy a trolejbusy.

„Podařilose nám dohodnout společný postup obvodu, města, kraje, Dopravního podniku Ostrava i Ostravských komunikací. Obvod začal s úklidem a nátěry už v létě," řekl MF Dnes ostravský radní Lukáš Semerák. Práce by měly být hotové do 20. října.

Jak už jsme psali v létě, v Ostravě na důležitých zastávkách budou také střežit pořádek a provoz kamerové systémy. Do tohoto okruhu stanic patří i toto opravované stanoviště.

Dopravní terminál tak bude hlídat v budoucnu až 24 kamer.

Frýdlantské mosty také budou lépe osvětleny. Cestujícím se tak dopravní podnik snaží nadále zvyšovat komfort.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře