Dopravní komplikace v Ostravě: Oprava Českobratrské ulice nadělá paseku!

OSTRAVA - Rekonstrukce Českobratrské ulice v Ostravě, která patří mezi důležitá dopravní místa v centru, nadělá řadu komplikací místním obyvatelům i cestujícím v MHD.

Reklama

Změny nastanou v neděli (2.7.), kdy začnou platit letní jízdní řády v MHD. Po dobu rekonstrukce přestane platit zástavka Husův sad a nahradí ji stanice Konzervatoř.

Trolejbusové spoje na této trase budou nahrazeny autobusy náhradní dopravy, jenž povedou v úseku mezi Sokolskou a nádražní ulici odklonem po ulici 30. dubna.

Oprava na Českobratrské ulici se týká úseků mezi Nádražní a Sokolskou ulicí. Celá rekonstrukce zmíněného úseku bude stát 33,5 milionu korun a nejpozději by měla být hotová do začátku přístího roku.

Oprava se týká modernizace inženýrských sítí, vodovodu, kanalizace i plynovodu. Počítá se s opravou trakčního vedení pro trolejbusy. V plánu jsou i nové zastávky MHD. Celá operace začala už v květnu, kdy po objízdné trase musela mířit osobní vozidla, nyní se modernizace dotkne i městské hromadné dopravy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře