Dopravní komplikace: Hlavně z Poruby na Hulváky

OSTRAVA - Dopravní komplikace v rámci městské dopravy v Ostravě se týkají cestujících na trati z Poruby s oblastí Nové Vsi. Místo tramvají tam vyjede náhradní autobusová doprava.

Reklama

U zástavky Nová Ves vodárna v ulici 28. října se budou vyměňovat koleje. Cestující tak musí počítat se změnami tras a odklonem dopravy.

Výluka se týká období mezí 10. až 19. července.

"Tramvajové linky z Poruby a Martinova budou končit na zastávce Hulváky. Ve vyloučených úsecích budou cestující užívat náhradní dopravy," nastínila Karolína Rycková, mluvčí ostravského dopravního podniku.

Tramvajová linka 3 nově končí na zastávce Hulváky, linky 4 a 8 budou ze zastávky Hulváky vedeny jako linky 7 a 17 a podobným způsobem se odkloní linky 7 a 17 z Nové Vsi vodárny, které budou jezdit pod čísly 4 nebo 8.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře