Dny NATO přilákaly až 90 tisíc návštěvníků. Nechyběl ani Babiš

OSTRAVA - Dny NATO v Ostravě skončily. Akce se těšila velkému zájmu, za víkend si našlo cestu na přehlídku vojenské techniky až 90 tisíc návštěvníků.

Reklama

Dny NATO skončily nedělním programem. V neděli dorazilo až 25 tisíc lidí, program ale potrápily neduhy počasí. Kvůli oblačnosti muselo být i zrušeno představení aerobatické skupiny Saudi Hawks ze Saudské Arábie.

Počasí organizátory ostravské akci notně potrápilo, a to především v neděli. Vinou špatného počasí na konci víkendu musel být omezen letový provoz a diváci se mohli dívat především na pozemní ukázky, kde se objevily i vrtulníky.

O víkendu se v Ostravě ukázala vojenská technika, ať už pancéřovaný tank T-72M4CZ, proletěl se kromě vrtulníků i  Airbus 319 či Tu-154.

Diváci mohli vidět i společný zásah českých a německých celníků na fiktivního pachatele pašujícího lihoviny. Předvedla se i vězěňská služba, která fiktivně podle skutečného příběhu chytala vězně z výrobní zóny věznice.

Na akci byli přítomni například předseda Sněmovny Jan Hamáček, Ivo Vondrák coby hejtman Moravskoslezského kraje či primátor Ostravy Tomáš Macura. Z politických špiček se na akci objevili i předseda ODS Petr Fiala nebo skandály protkaný lídr hnutí ANO Andrej Babiš.

Přes víkend dorazilo na mošnovské letiště 90 tisíc diváků.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře