Žijeme hokejem, kdy informujeme o přípravách šampionátu, říká šéf Rádia Čas

Ostrava - "Chceme, aby si lidé uvědomili, že můžeme být pyšní na náš region," říká v rozhovoru výkonný ředitel Rádia Čas Roman Jeřábek k programu věnovaném nadcházejícímu mistrovství světa v ledním hokeji, které se odehrává i v Ostravě.

Reklama

Budete se mediálně podílet na světových akcích v Ostravě?

Podobné aktivity samozřejmě vítáme a jsme vděční, když se jich můžeme zúčastnit. Spolupracujeme s organizačním výborem květnového mistrovství světa v ledním hokeji v Ostravě! Ve vysílání se během dne vyskytuje relace Žijeme hokejem, kdy informujeme o přípravách šampionátu. Chceme, aby si lidé uvědomili, že můžeme být pyšní na náš region.

Který pořad je pro vás stěžejním pilířem?

Pořady si vybíráme a volíme sami. V našem rádiu pracují poradci, kteří vytvářejí kreativní tým. Programové prvky a rubriky se prolínají celý den ve vysílání. Mohl bych zmínit off-air aktivitu zvanou Dobré ráno, miláčku, kdy někdo z posluchačů chce udělat radost osobě, pro kterou nahraje vzkaz v rádiu. Tým pak vyjede za tím člověkem a přiveze dárky a daný vzkaz. Toto jsou tmelící prvky a budujeme si úzký vztah s lidmi. Je to velmi příjemné setkání a často tečou slzy štěstí a emocí. Našim přáním je dělat radost, kdy toto slovo je součásti sloganu, který zní Radost poslouchat. Dostáváme do vysílání pozitivní prvky, chceme naladit na strávení příjemného dne.

Je známo, že vaše rádio má od svého vzniku silnou pozici. Jak vidíte perspektivy na trhu?

Naše stanice je v tomto kraji opravdu velmi populární už od svého počátku. Stala se součástí každodenního života, kdy posluchači jsou nám věrní již mnoho let a přibývají noví a mladí. Rodiče se snaží dostat své ratolesti do blízkého kontaktu s námi, protože vytváříme aktivity spojené s dětmi a rodinami. Rádio Čas hraje hodně české muziky a zásluhou toho si malé děti zvyšují slovní zásobu a zároveň poznávají české a moravské zpěváky a skupiny. Existují dvě stanice, jako je tzv. velký čas, zaměřený na zlatou gold hudbu, a Rádio Čas Rock, které je určeno užší skupině lidí. Protože na koncertech kapely Citron jsme naslouchali posluchačům a zjistili jsme, že chybí rockový kanál, který by inspiroval rockově založené publikum. Naše druhá stanice je oblíbená již dva roky.

CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE NA MEDIASHOW.CZ:  Připravujeme kroky k bližšímu spojení s celebritami, říká ředitel Rádia Čas Roman Jeřábek

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře