Festival Beats for Love roztančí Dolní Vítkovice. Posílí ostravská MHD

Z festivalu Beats for Love. Foto: archiv Beats for Love / www.ostrava.czZ festivalu Beats for Love. Foto: archiv Beats for Love / www.ostrava.cz

VÍTKOVICE - Sedmý ročník největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats for Love se koná od 3. do 6. července 2019 v Dolní oblasti Vítkovice. Dopravní podnik připravil pro návštěvníky akce speciální festivalovou jízdenku.

Reklama

Pořadatelé očekávají, že během čtyř festivalových dnů akci navštíví 40 tisíc lidí. Kromě hudby připravili pořadatelé i diskuzní fórum.

Dopravní podnik Ostrava vydal pro festivalové hosty speciální týdenní Festivalovou jízdenku platnou v termínu konání festivalů Beats for Love a Colours of Ostrava.

Jízdenka platí od pondělí do neděle a stojí 220 Kč (zlevněná 110 Kč). Má formu jednorázového papírového ID pásku a umístí se na zápěstí.

Dopravní podnik na závěr každého festivalového dne posílí tramvajovou dopravu vloženými spoji ze zastávky Dolní Vítkovice Hlubina ve směru na Hlavní nádraží (přes centrum města) a ve směrech do Výškovic a na Dubinu.

Navíc budou kapacitně posíleny noční spoje tramvajových linek č. 2, 4 a 9.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vedra se vrací. Další vlna tropických teplot je očekávána i na Ostravsku Vedra se vrací. Další vlna tropických teplot je očekávána i na Ostravsku
Při hromadné nehodě zemřela řidička, další byli zraněni Při hromadné nehodě zemřela řidička, další byli zraněni
Dvouleté dítě spadlo ze šestého patra domu v Ostravě Dvouleté dítě spadlo ze šestého patra domu v Ostravě

Vražda novorozence v Karviné. Policie shání informace Vražda novorozence v Karviné. Policie shání informace
Ostrava bude mít koncertní halu od studia Steven Holl Architects + Architecture Acts z New Yorku Ostrava bude mít koncertní halu od studia Steven Holl Architects + Architecture Acts z New Yorku
Colours of Ostrava 2019 zahájí Florence + The Machine Colours of Ostrava 2019 zahájí Florence + The Machine


Komentáře