Vítkovice posilují obranu, z Ruska se vrací Karol Sloboda

Vítkovice - Čilá aktivita panuje v hokejovém klubu HC Vítkovice Steel. A to především směrem k doplňování a posilování kádru pro příští sezónu v extralize. Nejnovější akvizicí je slovenský reprezentační obránce Karol Sloboda, který přichází z ruského klubu Togliatti.

Reklama

Pro Karol Slobodu to je vlastně návrat do známého prostředí, protože se do Vítkovic vrací po roce. Během něj si vyzkoušel angažmá v Kontinentální hokejové lize. V týmu Togliatti působili v právě skončené sezóně i čeští hráči Martin Zaťovič a Jiří Hunkes.

„V Togliatti mi skončila smlouva a důvodem, proč nedošlo k dalšímu prodloužení, byla nedobrá komunikace s trenérem. Přicházím se do Vítkovic s dobrými pocity a těším se na kluky v kabině i fanoušky,“ svěřil se Karol Sloboda klubovému webu.

Zkušený slovenský obránce má v české extralize výborné renomé, protože prošel už více kluby. Působil ve Spartě Praha, Slavii Praha, HC Energie Karlovy Vary a zakotvil ve Vítkovicích.

ČTĚTE: Kapitán Jiří Burger pokračuje ve Vítkovicích

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Vítkovice

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela
Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj? Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?
Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo! Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!

Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku
Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra
Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo


Komentáře