Už se prodávají vstupenky na krasobruslařské ME v Ostravě

Krasobruslař, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comKrasobruslař, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

OSTRAVA - Mistrovství Evropy v krasobruslení se uskuteční v Ostravě od středy 25. ledna do soboty 28. ledna 2017. Další den je na programu exhibice. Šampionát se do Česka vrací po osmnácti letech od mistrovství Evropy v Praze 1999.

Reklama

„Krasobruslení je mimořádně atraktivní, rodinný sport a my bychom ho opravdu rádi zpřístupnili maximálnímu množství fanoušků. Proto jsme se rozhodli pro cenovou politiku na nižší úrovni, než jakou zvolili organizátoři předešlých šampionátů v Bratislavě a Stockholmu. Zároveň ale ceny stále odrážejí význam akce, neboť ME v krasobruslení bude v roce 2017 nejvýznamnější sportovní událostí v Moravskoslezském kraji a jednou z top akcí v rámci celé republiky," uvedl pro média prezident organizačního výboru ME Stanislav Židek.

K dispozici jsou dva druhy lístků - na celý šampionát včetně tréninků i exhibice a pak denní vstupenky. Lístek na kompletní program šampionátu bude stát 2490 korun.

Prodej vstupenek probíhá od středy 27. července 2016 na internetových stránkách www.ticketportal.cz a www.ostrava2017.eu/vstupenky. K dispozici budou zatím pouze lístky na celé ME, denní půjdou do prodeje v druhé fázi, jež odstartuje na podzim.

Vstupenky na kompletní program šampionátu se budou prodávat pouze v první kategorii, tedy na nejlepší místa Ostravar Arény, v ceně 2490 Kč. Denní vstupenky jsou rozděleny do tří kategorií podle soutěžního programu. Nejlevnější budou k dispozici za 200 Kč a nejdražší za 590 Kč. Vstupenky na exhibici půjde pořídit za částky mezi 300 a 900 Kč.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře