Útočník Hovorka posílil Vítkovice, přišel z Chomutova!

Vítkovice - Hokejisté HC Vítkovice Steel získali nečekanou posilu pro rozhodující část sezóny v extralize! Do kádru týmu přišel slovenský útočník Marek Hovorka, který počátkem prosince předčasně skončil v Chomutově.

Reklama

Třebaže Hovorka nastoupil do dvaadvaceti z dosud třiadvaceti odehraných zápasů v extralize, další starty za chomutovské Piráty nepřidá. Takže na jeho kontě zůstanou dva vstřelené góly. Příznivci ze severu Čech ale mají v dobré paměti, že právě tento útočník byl jedním ze strůjců postupu Chomutova do extraligy. Loni zářil v první lize a poté v baráži, kterou chomutovští hokejisté zvládli skvělým způsobem a vrátili do města elitní soutěž.

Hovorka působil v Chomutově rok a půl. Už předtím měl za sebou angažmá v Ústí nad Labem, tehdy ještě extraligovém Kladně, pražské Spartě a v Karlových Varech. Pořád si udržoval kontakt se severními Čechami, jelikož bydlí v Ústí nad Labem.

Nyní se slovenský útočník přesunul do Ostravy. S Vítkovicemi už absolvoval první tréninky a zápas s Libercem. Byť vyměnil kluby z opačných konců České republiky, nepovažuje to za velkou překážku. „V české extralize se pohybuji už řadu sezón. Je mi jednatřicet let a spoustu vítkovických hráčů znám jako soupeře, když jsem proti nim nastupoval v minulosti. Nabídka z Vítkovic mě oslovila,“ svěřil se Hovorka.

Ve Vítkovicích si od něj slibují doplnění a rozšíření kádru při absenci některých zraněných hráčů. „Vážím si toho, že mohu pokračovat v české extralize. Takže motivace je velká. Chci Vítkovicím pomoci,“ uvedla nová posila.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře