Trenéři Ladislav Svozil a Jakub Petr zůstávají ve Vítkovicích

Vítkovice - Třebaže hokejisté HC Vítkovice Steel nepostoupili v probíhající sezóně do elitní osmičky pro play-off v extralize, zůstanou na jejich trenérské lavičce dosavadní hlavní kouč Ladislav Svozil i asistent Jakub Petr. Vedení klubu se s nimi dohodlo na pokračování spolupráce u A-mužstva.

Reklama

Svozil s Petrem převzali tým v průběhu podzimu 2014, když Vítkovice figurovaly v nejspodnější části tabulky a hrozila jim nelichotivá pozice ve skupině o 11. -14. místo.

Nakonec se ostravský celek posunul výš a zajistil si klidnou účast v předkole play-off.  V něm nejprve vyhrál nad Pardubicemi 8:2, ale pak třikrát prohrál a byl vyřazen. „Bohužel jsme po prvním utkání polevili a soupeř nás za to potrestal,“ hodnotil sérii Svozil.

Generální manažer HC Vítkovice Petr Husička na klubovém webu vyjádřil uspokojení, že oba trenéři budou pokračovat: „Pan Svozil je bývalým vynikajícím hráčem, dlouholetým reprezentantem a zároveň i zkušeným trenérem. A pan Petr představuje typ progresivního trenéra. Věřím, že jejich symbióza bude dál fungovat ku prospěchu vítkovického hokeje.“

Jakub Petr je současně trenérem české reprezentační „osmnáctky“ a hovoří se o něm i v souvislosti s reprezentační „dvacítkou“, která hledá nového kouče.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Vítkovice

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela
Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj? Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?
Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo! Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!

Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku
Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra
Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo


Komentáře