SPORT

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít GrmelaRozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

VÍTKOVICE - Po dvou letech sestoupil z druhé ligy do MSFL fotbalový klub MFK Vítkovice. O záchranu ve druhé lize bojoval do posledního kola, nakonec ale míří o patro níže, do amatérské třetí ligy. Co …

Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?

OSTRAVA - Fotbalový Baník Ostrava se s dvanácti body krčí na dně HET ligy. Naposledy prohrál 0:2 v Jablonci, což odnesl dosavadní trenér Radim Kučera.

Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!

VÍTKOVICE - Hokejisté Vítkovic v neděli 4.3. odehrají poslední zápas v základní části Tipsport extraligy proti Liberci. V tomto souboji budou usilovat ještě o třetí místo v tabulce, byť při porážce by…


Potřebujeme čas, který nemáme, žehrá ostravský Martin FilloPotřebujeme čas, který nemáme, žehrá ostravský Martin Fillo

TEPLICE - Záložník Martin Fillo, zimní posila Baníku Ostrava, se velmi brzy vrátil do Teplic, odkud na severní Moravu zamířil. A s Baníkem uhrál na severu Čech bezbrankovou remízu.

Jágr bude hrát za Třinec!Jágr bude hrát za Třinec!

TŘINEC - Navrátilec z NHL Jaromír Jágr má možnost v sezoně nastoupit i v extralize za Třinec. Za Oceláře zřejmě bude hrát na střídavý start z prvoligového Kladna.

Cílem je být do šestého místa, říká ostravský volejbalista Václav KotasCílem je být do šestého místa, říká ostravský volejbalista Václav Kotas

OSTRAVA - Volejbalisté Ostravy chtějí v extralize postoupit do play-off, a to nejlépe přimo. To znamená, že po základní části musí skončit nejhůře na šestém místě. Tento plán zatím plní.


Strana 3 z 39
«« 1 2 3 4 5 »»