Soupeř byl ve všem lepší, uznal vítkovický trenér Ladislav Svozil

Vítkovice - Matný dojem zanechali hokejisté Vítkovic při extraligovém duelu v Litvínově. Na ledě posledního celku tabulky podlehli 1:3 a nijak výrazně se neprosadili. Nebylo divu, že po zápase panovaly ve vítkovickém táboře rozpaky i zklamání.

Reklama

„Věděli jsme, že pro Litvínov to bude po jeho domácí prohře s Karlovými Vary utkání ve stylu play off. Podle toho k tomu soupeř i přistoupil. Byl lepší v osobních soubojích a prakticky ve všech činnostech,“ uvedl trenér Ostravanů Ladislav Svozil. Měl výhrady k výkonu jednotlivců a tím i celého mužstva. „U nás byla slabá třetinka hráčů, kteří se dokázali s bojovností domácích vyrovnat a odvedli to, co chceme. Bohužel se nikdo z naší strany nepřiměl k tomu, abychom po snížení na 1:2 přidali druhý gól. V poslední třetině jsme jen dvakrát vystřelili na branku, a to je málo,“ analyzoval Svozil.

Jedinou branku Vítkovic v Litvínově vstřelil Lukáš Kucsera. Po zápase musel čelit otázkám, proč ostravský tým prohrál. „Na to je jediná odpověď. Chyběl nám pohyb, naopak Litvínov výborně bruslil a k ničemu nás nepustil. Měli jsme i pětiminutovou přesilovku, při níž jsme byli úplně neškodní. Prohráli jsme na plné čáře,“ nehledal výmluvy.

I další vítkovické nedostatky pojmenoval Kucsera přesně: „Nebyli jsme důrazní v soubojích u mantinelů, ani nám nejezdily nohy. Netlačili jsme se do předbrankového prostoru. Chviličku po mém gólu jsme se chytli, ale nemělo to dlouhé trvání. Vzpomínám si, že Litvínovští byli při vzájemném utkání ve Vítkovicích výborní. Pak se sice propadli do útlumu, jenže jejich nynější výkon proti nám neodpovídal postavení, kde jsou v tabulce. Ale to, že jsme u nich teď neuspěli, bylo hlavně o nás tím způsobem, že nám zápas nevyšel.“

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Vítkovice

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela
Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj? Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?
Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo! Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!

Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku
Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra
Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo


Komentáře