S hokejisty Vítkovic se připravují i nové posily

VÍTKOVICE - Hokejisté HC Vítkovice Ridera už zahájili hlavní fázi přípravy na novou sezónu v extralize. V úvodním týdnu společného programu budou kombinovat tréninky na ledě a na suchu.

Reklama

„Budeme trénovat na dvě party, nastane tím pádem více prostoru a času. Nechci říkat, že to bude seznamování s ledem, hodláme se věnovat ale především rozvoji individuálních dovedností a zatím to nebude mít co do činění se systémem hry. Až od dalšího týdne chceme začít rozvíjet herní stránku věci," řekl generální manažer a trenér Jakub Petr pro média.

Část převážně mladších hráčů už testovala ostravský led v minulém týdnu, ale teprve 17. července si Petr oficiálně svolal kompletní tým k zahájení společné přípravy. Vedle čtyř posil se o smlouvu uchází i útočník Kalus, který je zatím ve Vítkovicích na zkoušce. Kouč do přípravy zařadil i teprve sedmnáctiletého syna bývalého obránce Marka Malíka Zacka.

S týmem se už připravují i všechny nové posily Peter Trška z mistrovské Komety Brno), Jakub Lev z Plzně, Rostislav Dej z Hradce Králové a Šimon Stránský ze zámořského klubu Prince Albert Raiders. Je to syn Darka Stránského, nynějšího asistenta trenéra v Litvínově.

„Někteří hráči už vědí, že mají zajištěné zkoušky v týmech WSM ligy. Ale postupně kádr zúžíme, ale ještě bude mít lehce širší podobu. Čeká nás příprava ve Švýcarsku, kde bychom chtěli už mít k dispozici sestavu, se kterou budeme počítat pro extraligu," upřesnil vítkovický kouč.

Z mužstva v létě odešli Stanislav Balán, Michael Vandas, Erik Němec, Yan Stastny a Lukáš Kovář, kterým skončily smlouvy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Vítkovice

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela
Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj? Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?
Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo! Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!

Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku
Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra
Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo


Komentáře