Potřebujeme čas, který nemáme, žehrá ostravský Martin Fillo

TEPLICE - Záložník Martin Fillo, zimní posila Baníku Ostrava, se velmi brzy vrátil do Teplic, odkud na severní Moravu zamířil. A s Baníkem uhrál na severu Čech bezbrankovou remízu.

Reklama

S Baníkem jste nakonec v Teplicích vydolovali bezbrankovou remízu...

Byl to pro nás těžký zápas. Hráči Teplic spolu hrají dlouho pohromadě, mají dobrého trenéra. Bod za remízu je pro oba týmy spravedlivý. Spíše to bylo o bojovnosti než fotbalovosti.

Brzy jste se vrátil do Teplic, odkud jste v zimě zamířil do Ostravy. Jaké jste měl pocity?

Nemůžete pochybovat, že v tom nejsou emoce. Strávil jsem v Teplicích krásné dvě a půl sezóny. Pří střídání jsem dokonce zamířil na domácí lavičku, což bylo komické. Byl jsem trochu zmatený. Domácí mě ale vyhnali ve stylu "co sem lezeš", tak jsem šel na tu ostravskou.

Bod z Teplic berete?

Chtěli jsme napravit výkon z předchozího kola, když jsme prohráli doma se Slováckem. Nyní máme první jarní bod a od toho se můžeme odrazit.

Jaká je teď pro Baník situace, jelikož hraje o záchranu?

Byl bych šťastnější, kdybychom měli třeba o dest bodů více. Nyní jich máme dvanáct, to je realita. Děláme maximum proto, abychom Baník zachránili v první lize.

Teplice jsou podle tabulky v klidu, ale jak je složité hrát v Baníku, který hraje o přežití?

Tlak je v Ostravě větší než v Teplicích. Musíme každý zápas bodovat, už není na co čekat. Ale jsem rád, že je o co hrát a snad to pro nás dopadne dobře.

Klape vám souhra s novými spoluhráči?

V Teplicích jsme hráli skoru už poslepu, odehráli jsme spolus spoustu zápasů. V Baníku je teď několik nových hráčů a je těžké, aby ta hra nějak vypadala. Potřebujeme čas, který nemáme.

Jak jste vnímal zimu při zápase v Teplicích, kdy teplota klesala hluboko pod bod mrazu?

Zima byla nepříjemná, jak pro hráče, tak fanoušky. Musíme to ale vydržet.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře