Poruba uvidí utkání legend Baníku a Sparty. Bude vyprodáno?

PORUBA - Halová exhibice fotbalových legend Baník Ostrava - Sparta Praha zpestří předvánoční sportovní dění v Ostravě. Uskuteční se v sobotu 17. prosince 2016 na zimním stadionu v Porubě a je o ní v Ostravě velký zájem. Pořadatelé počítají, že bude vyprodáno.

Reklama

Organizátoři pracují na tom, aby výběry obou zvučných klubů a tradičních rivalů měly excelentní složení.

Baník Ostrava hlásí vynikající jména pro základní sestavu. Tým nastoupí s Janem Laštůvkou, Radkem Látalem, Reném Bolfem, Markem Jankulovským, Václavem Svěrkošem, Martinem Lukešem, Milanem Barošem a Mariem Ličkou. Sparta nahlásila Tomáše Zítku, Tomáše Ujfalušiho, Zdeňka Grygeru, Jiřího Jarošíka, Jiřího Novotného, Horsta Siegla, Michala Horňáka a Vratislava Lokvence.

„Zápasy se Spartou byly pro mě vždycky velkým svátkem a ještě jednou jsem chtěl zažít tu atmosféru. Rok a půl jsem kvůli problémům s meniskem nehrál fotbal, ale kvůli téhle akci jsem se rozhodl do toho jít. Věřím, že v dějišti zápasu bude skvělá atmosféra," řekl bývalý ostravský záložník Martin Lukeš zástupcům médií na tiskové konferenci.

Utkání se bude hrát na zimním stadionu v Ostravě-Porubě v sobotu od 17:00. Den před zápasem vybraní hráči obou týmů uctí památku předčasně zesnulého brankáře Pavla Srníčka, který působil v Baníku i ve Spartě, položením věnců u jeho pamětní desky v rodném Bohumíně.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Poruba

Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc
Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?! Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?!
Hořela střecha domu, škoda za půl milionu! Hořela střecha domu, škoda za půl milionu!

Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol
Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny
Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena


Komentáře