Peter Oremus a Roman Šimíček získali angažmá po Vítkovicích v Košicích

Vítkovice - Hokejový trenér Peter Oremus s asistentem Romanem Šimíčkem byli nedávno odvoláni ze střídačky extraligového klubu HC Vítkovice Steel. Zpočátku zůstali bez angažmá, ale od 23. ledna 2015 shodně našli nové působiště. Povedou tým slovenského mistra HC Košice v tamní extralize.

Reklama

Slovenský kouč Peter Oremus je zároveň asistentem českého trenéra Vladimíra Vůjtka u slovenské reprezentace. Je tedy předpoklad, že se vrátí do vítkovické ČEZ Areny v květnu 2015, kdy v Ostravě budou probíhat zápasy jedné ze skupin mistrovství světa.

Roman Šimíček je dlouholetým vítkovickým hráčem, který sbírá trenérské zkušenosti.  Oremus i Šimíček mají v aktuálním košickém kádru i několik českých hokejistů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Vítkovice

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela
Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj? Ostravský kouč Radim Kučera dostal padáka. Kdo povede Baník místo něj?
Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo! Vítkovice v posledním kole základní části budou bojovat o třetí místo!

Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku Za poplašnou zprávu na internetu dostal mladík podmínku
Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra Fotbalisté Vítkovic také změnili trenéra
Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo Vítkovičtí hokejisté chtějí vylepšit deváté místo


Komentáře