Na fotbal i za 350 korun: Baník se vrací do první ligy

OSTRAVA - Vedení fotbalového Baníku Ostrava zveřejnilo ceny vstupenek na jednotlivá utkání v sezóně 2017-2018. Cenové relace lístků na zápasy rozdělilo na dvě kategorie.

Reklama

Fotbalový Baník se po roční pauze vrací do první ligy. Fanoušci se už nezadržitelně těší na obnovené fotbalové šlágry. Za návštěvu na fotbal si v některých případech ale budou muset připlatit.

Podle atraktivnosti soupeře rozdělil Baník ceny vstupenek do dvou cenových relací: ceny lístků se budou lišit podle atraktivnosti soupeře.

Na šlágry se Spartou, Slavií, Plzní  nebo na moravská derby s Brnem, Olomoucí či Karvinou si diváci připlatí. Ceny se budou pohybovat v rozmezí 250 - 350 korun.

Na zbytek soupeřů a utkání MOL Cupu si fanoušci připraví 150 - 250 korun.

Baník v rámci komfortu pro diváky vyčlení a tribunách i sektor pro rodiny s dětmi. S tím souvisí ceny vstupenek pro děti od 6 do 12 let za 50 korun.

Vedení klubu připomíná, že nákup permanentní vstupenky je oproti jednotlivým lístkům značně výhodnější. Baník nabízí i nákup VIP vstupenek, jedna bude stát 3 tisíce korun.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře