Máme na lepší výsledky, tvrdí brankář Karviné Jan Laštůvka

TEPLICE/KARVINÁ - Po výborné podzimní části fotbalové první ligy se nacházejí fotbalisté Karviné v herní a výsledkové krizi. Ligový nováček prohrál 0:1 i v Teplicích a v tabulce klesl na 11. místo.

Reklama

Karviná byla po polovině sezóny sedmá, posledních pět porážek v řadě ji ovšem přisoudilo až 11. místo. Karvinští toho moc nepředvedli ani v Teplicích, kde prohráli sice těsně, sami si ale žádnou gólovou šanci nevypracovali.

Zklamání čišilo z brankáře Karviné Jana Laštůvky, který je největší brankářskou osobností ligy, nyní se ale nachází v týmu, který svou optimální pohodu evidentně hledá.

Vzhledem k počtu bodů získáných na podzim ale můžete být stále relativně v klidu...

Bodů máme poměrně dost, ale pořád zachráněni nejsme. V klidu být proto nemůžeme. Nyní se budeme v týdnu připravovat na domácí utkání s Hradcem Králové a před domácími fanoušky už musíme zabrat. Tři body akutně připravujeme.

Co říkáte na situaci v tabulce?

Na tabulku se nedívám. Po podzimu jsme byli sedmí, ale to nehraje roli. Určitě nechceme skončit třeba až na čtrnáctém místě. Liga je vyrovnaná. Na druhou stranu jsme pořád ligovým nováčkem a musíme mít pokoru k ostatním týmům. Ale vím, že určitě máme na lepší výkony a výsledky.

Naposledy jste nastoupili v Teplicích, které na rozdíl od vás, se nacházejí v herní pohodě...

Věděli jsme, že Teplice jsou silným protivníkem. Doma nás na podzim porazili 4:1. Na jejich hru se dalo dívat. Ve druhém poločase jsme ale byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme po ustrašeném prvním poločase už nedokázali vyrovnat.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Karvinsko

Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce
Požár v OKD v Orlové. Škoda za 1,5 milionu! Požár v OKD v Orlové. Škoda za 1,5 milionu!
Mladý muž si chtěl zabruslit, srazilo ho auto Mladý muž si chtěl zabruslit, srazilo ho auto

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě
Neštěstí: Úmrtí polského horníka Neštěstí: Úmrtí polského horníka
Moravskoslezská ČSSD má nového lídra Moravskoslezská ČSSD má nového lídra


Komentáře