Leoš Kalvoda odchází z Frýdku-Místku do Mladé Boleslavi

FRÝDEK-MÍSTEK - Naprosto nečekaná zpráva přichází z druholigového fotbalového klubu MFK Frýdek-Místek. Trenér Leoš Kalvoda, který nastoupil k A-týmu až v letní přípravě a vedl Frýdek-Místek v úvodním vítězném utkání druhé ligy proti FK Ústí nad Labem, odchází na post hlavního kouče do FK Mladá Boleslav. V aktuálně vedoucím celku první fotbalové ligy nahradí trenéra Karla Jarolíma, který přechází k české reprezentaci!

Reklama

„Tak krátké angažmá jsem ještě v životě nezažil,“ shrnul Kalvoda svoje několikatýdenní působení ve Frýdku-Místku pro klubový web.

Mrzí mě, že rychle odcházím, je to ale fotbalový život. Musím však přiznat, že když jsem zažil frýdecké fanoušky při naší domácí premiéře s Ústím, tak jsem si říkal, že to angažmá tady bude príma. Třeba se sem někdy vrátím a musím říct, že i velice rád. Každopádně budu klukům držet palce na dálku a tímto bych chtěl ještě pozdravit všechny frýdecko-místecké fanoušky," zdůraznil v krátkém vyjádření Leoš Kalvoda na webu.

"Musím se přiznat, že je to pro mě opravdu těžké loučení, jelikož jsem Moravák a ve Frýdku-Místku jsem se cítil opravdu dobře. Na druhou stranu taková nabídka se neodmítá, zvláště v mém věku," přiznal 58letý trenér Leoš Kalvoda, který v minulosti působil v týmech jako Sigma Olomouc, Žilina, Hradec Králové, Slovácko, Karviná či Znojmo, se kterým postoupil dokonce do první ligy. V nejvyšší soutěži působil naposledy v první polovině podzimu 2015 na lavičce Sigmy Olomouc.

Místo po Kalvodovi by měl podle klubového vedení na lavičce Valcířů zaujmout jeho dosavadní asistent trenéra Miroslav Nemec. O tom, kdo bude jeho asistentem, se rozhodne v nejbližší době.

ČTĚTE:  Leoš Kalvoda je novým trenérem fotbalistů Frýdku-Místku

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Frýdecko-Místecko

Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc
Dopravní nehoda na D56: Čtyři zranění Dopravní nehoda na D56: Čtyři zranění
Dva lidé umrzli. Našli je blízko svého domova Dva lidé umrzli. Našli je blízko svého domova

Srážka auta s vlakem mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem Srážka auta s vlakem mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem
Přes zimu uděláme mnoho práce, abychom na jaře byli lepší, říká trenér Frýdku-Místku Josef Petřík Přes zimu uděláme mnoho práce, abychom na jaře byli lepší, říká trenér Frýdku-Místku Josef Petřík
Šel na houby a už se nevrátil Šel na houby a už se nevrátil


Komentáře