Kravaře a Poruba hostí budoucí hokejové hvězdy

Poruba - První únorový týden je v hokejovém kalendáři vyhrazen mezistátním zápasům a reprezentačním akcím na různých úrovních. Svůj svátek mají i hokejoví reprezentanti do 18 let. V Kravařích u Opavy a v Ostravě-Porubě probíhá až do neděle 8. února 2015 prestižní turnaj pěti zemí.

Reklama

Česká osmnáctka očekává podporu příznivců jako pořádající země, která hodlá vytvořit optimální podmínky i všem ostatním účastníkům. Na severu Moravy dále startují výběry Ruska, Švédska, Finska a USA. Je to nevídaná koncentrace špičkových nadějných hokejistů, kteří mají předpoklady prosadit se i v zámořské NHL či elitních soutěžích v Evropě.

Trenérem českého týmu do 18 let je Jakub Petr, současně asistent trenéra HC Vítkovice v extralize. „Jsme rádi, že se turnaj koná zrovna v Kravařích a v Porubě. Atraktivní hokej zavítá na zimní stadióny, kde jinak nejsou podobné zápasy k vidění. A věříme, že na obou místech najdeme výborné domácí prostředí. Lidi a fanoušci v Ostravě si tak mohou vyplnit hokejem čas v přestávce v extralize, která trvá pro Vítkovice až do 11. února,“ poznamenal Jakub Petr s odkazem na činnost ostravského klubu.

Do nominace zařadil i některé hráče, kteří už pravidelně nastupují v soutěži dospělých. Hvězdou by mohl být útočník Michael Špaček z Pardubic. V extralize dostává hodně prostoru. A velmi dobře si vede i další útočník David Kaše z prvoligového Chomutova. Oba už startovali i na přelomu roku na mistrovství světa dvacetiletých v Kanadě.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Poruba

Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc
Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?! Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?!
Hořela střecha domu, škoda za půl milionu! Hořela střecha domu, škoda za půl milionu!

Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol
Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny
Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena


Komentáře