Ještě nejsme tam, kde chceme být, uvažuje třinecký útočník Zbyněk Irgl

Třinec/Litvínov - Satisfakcí pro hokejisty Třince za jarní nezdar ve finále extraligy proti Litvínovu bylo vítězství Ocelářů na severočeském ledě v rámci 8. kola probíhajícího ročníku nejvyšší soutěže. Třinečtí zvítězili 4:1 a ukončili menší sérii neúspěšných výsledků. Nejlepší hráč mužstva Zbyněk Irgl, autor gólu a dvou asistencí, však výsledek nepřeceňoval.

Reklama

Mysleli jste před zápasem na dubnové bitvy ve finále? Byl to první vzájemný duel v nové sezóně a oba soupeři jistě toužili po úspěchu.

To, že jsme prohráli finále, je špatné. Ale v průběhu minulého ročníku jsme v těchto soubojích hráli dobře. Takže bych neřekl, že loni to bylo tragické. Chceme pokaždé odvést co nejlepší výkon a někdy to vyjde, jindy ne.

Cítil jste se v herní pohodě při zápase v Litvínově?

Jsem namotivovaný na každého soupeře bez ohledu, jestli je to proti mistrovi nebo někomu jinému. Důležité, je, že jsme vyhráli na ledě silného Litvínova. Přesto v tabulce pořád nejsme tam, kde chceme a kde bychom měli být. Některé zápasy nebyly povedené. S hodnocením si však ještě počkejme.

Berete to tak, že je pořád úvodní fáze sezóny?

Slabší období může přijít na každý mančaft. Možná ho máme zrovna na přelomu září a října. A na konci sezóny nás třeba budou plácat po zádech, jak jsme to zvládli.

Vám osobně se střelecky daří, jste produktivní i při nahrávkách na góly.

Snažím se být týmu prospěšný. Jsou zápasy, kdy to vezmu na sebe. Ale těch gólů se dá vždycky dát víc, někdy mám dřevěné ruce.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Třinecko

Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony
Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici
Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let! Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

Zraněný chlapec, který bojoval o život po hromadné nehodě, nakonec zemřel Zraněný chlapec, který bojoval o život po hromadné nehodě, nakonec zemřel
Kamion sroloval kolonu aut. Desetiletý chlapec po srážce bojuje o život Kamion sroloval kolonu aut. Desetiletý chlapec po srážce bojuje o život
Extraligu si moc užívám, říká třinecký útočník Milan Mikulík Extraligu si moc užívám, říká třinecký útočník Milan Mikulík


Komentáře