Hokejový Havířov mění trenéra

HAVÍŘOV - Hokejisté AZ Havířov jsou po středeční porážce od Slavie Praha bez trenéra. AZet klesl na poslední místo tabulky hokejové WSM ligy, což neustál kouč Štefan Mikeš.

Reklama

Havířov patří mezi tradiční účastníky druhé nejvyšší hokejové soutěže a v posledních sezónách se pravidelně dostával do čtvrtfinále play-off. Nyní ale mezi elitními celky soutěže nefiguruje. Naopak mu vzhledem k poslednímu místu v tabulce hrozí sestup do druhé ligy.

To už neustál trenér Štefan Mikeš, jeho tým totiž podlehl na domácím ledě i pražské Slavii (2:3), která po finančních problémech a odchodu několika hráčů klesla v tabulce a v Havířově nebyla favoritem utkání.

Řízení A týmu se nově ujal Martin Janeček, dosavadní asistent. Jemu k pomoci bude nyní Patrik Rimmel, který v Havířově sám hrával.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Havířovsko

Požár na ubytovně v Havířově: Zranění dva Poláci Požár na ubytovně v Havířově: Zranění dva Poláci
Opilý a bez řidičáku. Řídil, boural a zranil spolujezdkyni Opilý a bez řidičáku. Řídil, boural a zranil spolujezdkyni
Senior za volantem nedbal semaforu a sejmul chodce Senior za volantem nedbal semaforu a sejmul chodce

Ve Varech chceme hrát ještě defenzivněji než v Ústí, říká havířovský Radek Pořízek Ve Varech chceme hrát ještě defenzivněji než v Ústí, říká havířovský Radek Pořízek
Třiadevadesátiletý senior způsobil vážnou nehodu, při které zemřela žena Třiadevadesátiletý senior způsobil vážnou nehodu, při které zemřela žena
Pozor na Rumunky v ulicích. Pořádaly falešnou sbírku! Pozor na Rumunky v ulicích. Pořádaly falešnou sbírku!


Komentáře