Házenkáři Karviné po odvolání trenéra Bartošice porazili mistra

KARVINÁ - K zásadní změně došlo v trenérském vedení extraligového týmu házenkářů Karviné. Dosavadní kouč Radek Bartošic byl odvolán před zápasem s mistrovskou Plzní. A v 9. kole soutěže, které se hrálo v pátek 28. října 2016, porazili karvinští házenkáři největšího favorita extraligy 28:25.

Reklama

Klub vyřešil vzniklou situaci s uvolněným trenérským postem tím způsobem, že družstvo vedli hrající asistent trenéra Alexandr Radčenko a vedoucí mužstva Marek Michalisko.

Utkání s Plzní vyšlo Karviné na jedničku.

Ač k němu domácí nastupovali z pozice sedmého celku tabulky, dominovali ve většině herních činností. Kromě kolektivního výkonu týmu vynikl i nejlepší střelec Lukáš Frančík, autor jedenácti gólů.

Skalp Plzně je z pohledu Karviné o to cennější, že obhájce titulu se prezentoval na karvinské palubovce v roli druhého týmu tabulky, který předtím porazil průběžného lídra soutěže Lovosice.

V Karviné věří, že se týmu dále podaří vylepšovat bilanci v tabulce, když v úvodních osmi kolech nastřádal jen tří vítězství a nyní má čtyři výhry. V elitní soutěži startují i další celky ze severní Moravy - Frýdek-Místek, Kopřivnice.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Karvinsko

Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce
Požár v OKD v Orlové. Škoda za 1,5 milionu! Požár v OKD v Orlové. Škoda za 1,5 milionu!
Mladý muž si chtěl zabruslit, srazilo ho auto Mladý muž si chtěl zabruslit, srazilo ho auto

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě
Neštěstí: Úmrtí polského horníka Neštěstí: Úmrtí polského horníka
Moravskoslezská ČSSD má nového lídra Moravskoslezská ČSSD má nového lídra


Komentáře