Frýdek-Místek chce do hokejové WSM Ligy. Ve finále 2. ligy mu stojí v cestě Vsetín

Frýdek-Místek - Hokejisté Frýdku-Místku postoupili ve druhé hokejové lize do finále skupiny Východ, ve kterém se jim postaví Vsetín. Frýdek je považován za favorita celé ligy a netají se ambice postoupit o soutěž výše, do WSM Ligy.

Reklama

Frýdek-Místek ovládl základní část a v druholigovém finále skupiny Východ mu stojí Vsetín, který po dlouhodobé části soutěže skončil druhý. Lze tedy očekávat vyrovnanou bitvu, ačkoli za favorita je považován právě Frýdek-Místek.

Klub, který spolupracuje s extraligovým Třincem, před rokem otevřel novou arénu Polárka pro 2 056 diváků a netají se ambicemi postoupit do druhé nejvyšší soutěže. Pokud by vyhrál skupinu Východ, musí se v kvalifikaci o jedno postupové místo do WSM Ligy poprat s vítězem skupiny Západ.

Frýdek-Místek v semifinále 2. ligy přehrál Porubu 3:0 na zápasy a v letošním ročníku zatím nepoznal vážnější překážku. Série s Porubou byla velmi vyhrocená, ve dvou utkáních například došlo k hromadným šarvátkám. "Měli jsme spoustu vyloučených, a tím jsme Porubu dostali do zápasu. Myslím si, že po vyrovnávajícím gólu se hra srovnala, začali jsme soupeře přebruslovat a byli jsme aktivnější. Zaráželo nás nedisciplinované chování některých hráčů, protože ty fauly byly úplně zbytečné. Série to byla těžká, ale myslím si, že jsme se na ně dobře připravili po všech stránkách," hodnotil třetí semifinálový duel s Ostravany a následný postup do finále trenér hokejistů Frýdku-Mísku Jiří Juřík.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Frýdecko-Místecko

Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc
Dopravní nehoda na D56: Čtyři zranění Dopravní nehoda na D56: Čtyři zranění
Dva lidé umrzli. Našli je blízko svého domova Dva lidé umrzli. Našli je blízko svého domova

Srážka auta s vlakem mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem Srážka auta s vlakem mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem
Přes zimu uděláme mnoho práce, abychom na jaře byli lepší, říká trenér Frýdku-Místku Josef Petřík Přes zimu uděláme mnoho práce, abychom na jaře byli lepší, říká trenér Frýdku-Místku Josef Petřík
Šel na houby a už se nevrátil Šel na houby a už se nevrátil


Komentáře