Fenomenální Bolt se vrací do Ostravy na Zlatou tretru

Ostrava - Nejen mistrovství světa v ledním hokeji od 1. května do 17. května 2015 bude špičkovou sportovní událostí tohoto roku v Ostravě. Nedlouho po skončení šampionátu, který se koná v ČEZ Areně, si dají dostaveníčko ve Vítkovicích světoví atleti při mítinku Zlatá tretra 2015. Hlavní hvězdou bude 25. května 2015 jamajský sprinter Usain Bolt!

Reklama

Účast fenomenálního atleta a jedné z globálních sportovních celebrit potvrdili organizátoři Zlaté tretry oficiálně na tiskové konferenci. Bolt by měl běžet závod na 200 metrů. Předloni se na poslední chvíli omluvil kvůli přípravě na MS v Moskvě, ale letos zahrnul ostravský mítink do svého závodního kalendáře.

Víme od něj, že se mu v Ostravě pokaždé líbilo a rád se vrací na místa závodů s vynikající sportovní úrovní a nádhernou diváckou atmosférou. Větší hvězdu jsme si při otevření rekonstruovaného stadiónu přát nemohli. I čeští sportovní příznivci, kteří jezdí na Zlatou tretu z celé republiky, se na Bolta mimořádně těší. Takže letos by to měl být zase svátek pro všechny.“ V takovém trendu zaznívaly ohlasy na Boltův start při zmíněné tiskovce.

Organizátoři upozorňují i na účast dalších světových es včetně českých reprezentantů. V oštěpu bude pozornost upřena na Vítězslava Veselého i jeho tradiční konkurenty v boji o medaile na různých šampionátech. Chybět nebudou ani dvojnásobná olympijská vítězka v oštěpu Barbora Špotáková, mistryně světa na 400 m překážek Zuzana Hejnová, elitní běžci Pavel Maslák, Jakub Holuša, ale i osvědčená běžkyně Denisa Rosolová a další.

Moje Ostravsko.cz bude s blížícím se termínem Zlaté tretry 2015 přinášet další informace z příprav mítinku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře