Cílem je být do šestého místa, říká ostravský volejbalista Václav Kotas

OSTRAVA - Volejbalisté Ostravy chtějí v extralize postoupit do play-off, a to nejlépe přimo. To znamená, že po základní části musí skončit nejhůře na šestém místě. Tento plán zatím plní.

Reklama

Ostrava naposledy vyhrála v Ústí nad Labem 3:1 na sety. Do hodnocení zápasu i situace v tabulce se pustil ostravský blokař Václav Kotas.

"Do Ústí jsme přijeli s cílem bodovat. Byl to jeden z našich lepších výkonů v sezóně. Na venkovním hřišti se nám letos moc nedaří, proto výhra z Ústí je o to víc cenná," komentoval 200 cm vysoký hráč Ostravy.

"Z poháru jsme už vypadli, soustředíme se proto už pouze na ligu. V pohárové soutěži jsme narazili na České Budějovice, což byl opravdu těžký los. Jsou to obhájci titulu, bylo těžké proti nim hrát," hodnotil Kotas.

Ostrava chce do první šestky v tabulce. "První čtyřka týmů Budějovice, Kladno, Liberec, Karlovarsko je jasná, takže my chceme bojovat o páté až šesté místo a dostat se přímo do play-off. Tam nás čeká asi rozhodující zápas s Příbramí, která je sedmá a s ní bojujeme o to vysněné šesté místo. Prvních šest týmů hraje přímo play-off, celky na sedmém až desátém místě hrají předkolo. Ve hře je ještě hodně bodů, zbývá asi sedm zápasů do konce základní části," vypráví Kotas.

"Určitě máme na to, abychom se do šestky dostali," burcuje vysoký hráč.

Ostravu čeká těžký los. "Budeme hrát ještě s Kladnem, Libercem i Karlovými Vary. Uvidíme, jak se s tím popasujeme," dodal Kotas.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře