Basketbalista Petr Bohačík se vrátil do Ostravy

Moravská Ostrava - Basketbalisté NH Ostrava si v uplynulé sezóně zahráli ve čtvrtfinále play-off Kooperativa Národní basketbalové ligy, v němž nestačili na pozdějšího finalistu BK Děčín. Aby se ostravskému týmu povedlo zopakovat a případně i vylepšit dosavadní pozici v nejvyšší soutěži, shánějí posily. První novou tváří v kádru je Petr Bohačík z Pardubic.

Reklama

Zkušený hráč se vrací do klubu, v němž už v minulosti působil. V Pardubicích hrál Bohačík dlouhých šest let a patřil k oporám družstva.

V předminulé sezóně skončili Východočeši v lize na čtvrtém místě a v nedávno skončeném ročníku prohráli ve čtvrtfinále s Opavou.

V Pardubicích přistoupili k obměnám v kádru a z nich vyplynulo, že Bohačík může po skončení smlouvy odejít. Vybral si proto Ostravu, kde by se měl zařadit mezi klíčové hráče týmu.

Naopak z NH Ostrava odchází Filip Zbránek do nedaleké Opavy, v jejímž dresu uzavřel bohatou hráčskou kariéru Ladislav Sokolovský. BK Opava bude už postrádat i Petra Dokoupila, který přestoupil do Prostějova. Zajímavé jsou i přesuny Radka Nečase a Kamila Švrdlíka právě z Prostějova do Pardubic.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Poruba

Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc
Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?! Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?!
Hořela střecha domu, škoda za půl milionu! Hořela střecha domu, škoda za půl milionu!

Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol
Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny
Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena


Komentáře