Baník přejel Ústí 3:0. Na sever Čech dorazily stovky fanoušků z Ostravy

Ústí n.L. - Fotbalisté Baníku Ostrava v 3. kole Fotbalové národní ligy přehráli Ústí nad Labem 3:0 a navázali tak na předchozí vítězství 2:1 nad Třincem.

Reklama

Ústí vzdorovalo Baníku Ostrava jen úvodních čtyřiadvacet minut. Pak se trefil hostující Bronislav Stáňa a načal zkázu Army. Stejný hráč přidal druhý gól do přestávky a na konečných 0:3 upravoval Urgela.

"Začali jsme vlažně. V úvodu mělo Ústí dvě velké šance. Brankář nás podržel, přestáli jsme úvodní nápor ústí a pak už mohli hrát v klidu. Počkali jsme na své šance a ty proměnili. Nacvičujeme přímočaré akce, hráli jsme to, co jsme chtěli. Už se v naší hře začínají objevovat automatismy," pochvaloval si trenér Baníku Vlastimil Petržela.

Ostrava má na svém kontě po třech zápasech sedm bodů. Po remíze ve Znojme porazila Třinec i Ústí nad Labem a drží se v popředí druholigové tabulky

"Moc gólů jsem ještě nedal, ale nyní vstřelil hned dva a vyhráli jsme. Dobře jsme se na Ústí připravili," dodal dvoubrankový kanonýr z pátečního odpoledne Bronislav Stáňa.

Utkání se hrálo v pěkné divácké kulise, na tribuny odrazilo 2 566 diváků včetně několika stovek příznivců ostravského Baníku, kteří svým hráčům vytvořili téměř domácí prostředí.

Obavy z řádění ostravských fanoušků se ukázaly být zcela liché, diváci z Ostravy vytvořili Baníku téměř domácí prostřědí a utkání se obešlo bez jakýchkoli výtržností.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře