Baník Ostrava posílil zkušený Martin Fillo

OSTRAVA - Fotbalový Baník Ostrava v pátek 29.12. ohlásil příchod zajímavé posily. Řady Baníku rozšířil zkušený záložník Martin Fillo z Teplic.

Reklama

Fillo přestoupil z šestých Teplic do patnácté Ostravy, která na jaře bude hrát o záchranu v první lize. Ostrava vyhrála souboj o tohoto záložníka, protože o Filla stály i další kluby včetně Viktorie Plzeň.

Přestupová suma nebyla zveřejněna, nedávno se ale spekulovalo o přestupové částce kolem dvou milionů korun. Fillo by údajně měl patřit do TOP 5 nejlépe placených hráčů v ostravském Baníku. Spekulovalo se, že by měl pobírat až 400 tisíc mesíčně, ale to majitel Baníku Brabec v médiích vyvrátil.

Fillo v minulosti dvakrát nastupoval v Plzni, dále působil v Mladé Boleslavi, Příbrami v norském Stavangeru, v anglickém Brentfordu a naposledy v Teplicích.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře