Týpek, co mlátil lidi v ostravské tramvaji, se kaje. Prý byl opilý

OSTRAVA - Že v Ostravě může být i pořádná divočina, potvrdil případ z minulého čtvrtka. Sedmadvacetiletý muž tam totiž mlátil cestující v tramvaji, přičemž jej zastavila až žena, která na agresora vytáhla pistoli!

Reklama

Ostrava, to je životní styl. Až tak by se dalo charakterizovat město na severu Moravy. Ostatně, pamatujete aby někde jinde cestující mlátil další dva občany v tramvaji, přičemž jeho šílené počínání ukončí až žena, která na něj vytáhne pistoli?

Přesně to se údajně stalo ve čtvrtek v Ostravě. Internet byl toho plný.

Co se stalo?

27letý muž měl napadnout v ostravské tramvaji jiné dva cestující a jednomu z nich skleněnou láhví rozbít hlavu. Následně na útočníka vytáhla žena, rovněž cestující v tramvaji, legálně drženou zbraň, a tím počínání agresora ukončila. Ten současně z tramvaje vystoupil a zmizel. Ovšem ne pro policii, která po něm vyhlásila pátrání.

A netrvalo to dlouho a policie ví, kdo takto šíleně v tramvaji řádil. Agresor se sám přihlásil a už si vyslechl obvinění. Prý mířil na párty do vyhlášené Stodolní ulice a už předem byl posilněn alkoholem. A v tramvaji se dostal do konfliktu s dvěma lidmi, údajně mužem a ženou.

Muž je nyní podezřelý z výtržnictví a ublížení na zdraví, což mu může přinést až tříletý pobyt ve vězení. Otázkou by bylo, co by následovalo, kdyby agresora nezastavila 27letá žena, která na něj vytáhla pistoli a donutila ho ke klidu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře