Srážka tramvají v Ostravě-Porubě, na místě byli zranění

OSTRAVA-PORUBA - Dvě tramvaje se srazily v pátečních (27.10.2017) ranních hodinách v Ostravě-Porubě. Záchranáři ošetřili 11 lidí se středně těžkými nebo lehkými zraněními.

Reklama

Policie vyšetřuje příčinu střetu. Podle zatím nepotvrzených informací se spekuluje o tom, že jedna z tramvají nedobrzdila a narazila do vozu před sebou.

Jedna z vyšetřovacích verzí je podle mluvčí policie ta, že řidič jedné z tramvají se nedostatečně věnoval provozu.

Nehoda si vyžádala zraněné. Záchranáři ošetřovali 11 lidí, všichni byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života. Některé zdroje z místa nehody hovoří až o třinácti zraněných.

Podle Lukáše Hampla, mluvčího záchranářů, bylo ošetřeno osm žen a tři muži ve věku mezi 34 a 66 lety. Utrpěli vesměs středně těžká nebo lehká zranění v oblasti hlavy, hrudníku nebo páteře.

Na místo nehody dorazili také hasiči.

Ti zabezpečili tramvajová vozidla před požárem, asistovali zdravotnické záchranné službě s ošetřením raněných a jejich transportem do připravených sanitních vozů.

Policie hledá případné svědky nehody a žádá je, ať se přihlásí na linku 158.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Hokejové Vítkovice zaznamenaly obrovský řez v hráčském kádru Hokejové Vítkovice zaznamenaly obrovský řez v hráčském kádru
Útočník Svačina přestoupil z Třince do Poruby Útočník Svačina přestoupil z Třince do Poruby
Fotbalisté Baníku chtějí prolomit domácí prokletí Fotbalisté Baníku chtějí prolomit domácí prokletí

Ostravské ulice budou brázdit dvoupatrové autobusy. Od června 2020 na nové lince Ostravské ulice budou brázdit dvoupatrové autobusy. Od června 2020 na nové lince
Papírové jízdenky skončí v ostravské MHD. Lidé raději platí kartou Papírové jízdenky skončí v ostravské MHD. Lidé raději platí kartou
Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku


Komentáře