Šílený Polák vezl na malém přívěsu těžkou dodávku! Policisté kroutili hlavou

OSTRAVA - Před nedávnem došlo k Ostravě k velmi kuriózní situaci, při které i dálniční policisté kroutili hlavou.

Reklama

Polský šofér vezl za osobním vozem BMW těžkou a velkou dodávku, kterou připevnil na malý a zcela nevyhovující přívěs. Přitom na užívání přívěsu neměl oprávnění a řidičák ukázal policistům jen vyfocený na mobilu.

K incidentu došlo na Slovenské ulici v Ostravě blízko sjezdu z dálnice D1. O kuriozitě rovněž referoval server idnes.cz.

Tuto událost měl na svědomí 32letý řidič původem z Polska. Přívěs podle policejní mluvčí Lenky Sikorové přetížil o více jak jednu tunu. Současně na přívěs vůbec neměl oprávnění a řidičák měl vyfocený jen v mobilu!

Podle policejní mluvčí řidiči byla uložena kauce (záloha na pokutu) ve výši 50 tisíc korun a autu, na který připevnil nevyhovující přívěs byla omezena technická způsobilost na 30 dní. Polský šofér záhy musel svou jízdu ukončit a naloženou dodávku předat odtahové službě. Pokud se nezúčastní přestupkového řízení, pokutu tak propadne státu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře