Seniorka bodla zloděje. Teď je za hvězdu

OSTRAVA - Sedmašedesátiletá důchodkyně z Ostravy se aktuálně stala středem pozornosti poté, co usmrtila zloděje, který se jí vloupal do domu. Internet je nyní plný dojmů samotné seniorky.

Reklama

Ve středu večer se seniorce vloupal zloděj do domu. Rozbil vstupní dveře a pak se snažil dostat do jejího obývacího pokoje, ve kterém se zavřela. K incidentu došlo v ostravské čtvrti Nová Ves. A to krátce po půl desáté večer.

Žena zavolala polici, té ale trvalo delší čas, než se na místo činu dostala.

Důchodkyně se údajně zmocnila mezitím nože z kuchyně, kam se na chvíli dostala a ujala se bránění vlastního příbytku sama. Lupič se jí dral do pokoje a začala přetahovaná. Záhy zloděje žena bodla a usmrtila ho.

Podle prvotní verze to vypadá, že seniorka jednala v sebeobraně. A lupiče už znala z dřívější doby.

67letá důchodkyně si nejprve vyslechla podezření z ublížení na zdraví s následkem smrti. Verdikt ale bude patrně překvalifikován. Lupičovi se totiž bránila.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře