Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc

OSTRAVA - Ve středu 9. května v brzkých ranních hodinách došlo k požáru garsonky v Ostravě-Porubě.

Reklama

 

K požáru došlo v bytovém domě v Ostravě-Porubě.

"Událost byla na operační středisko ohlášena devět minut po půl čtvrté. Na místo byly ihned vyslány hasičské jednotky ze stanic HZS MSK v Porubě a Ostravě-Zábřehu spolu s dobrovolnými hasiči městské části Pustkovec. Jednotky po provedeném průzkumu zjistily plamenné hoření v jednom z bytů. Policisté, kteří byli na místě první, použili hadici z nástěnného hydrantu a spolu s jedním z obyvatel se požár pokusili zmírnit, vzhledem k jeho intenzitě se to však nepodařilo. Hasiči na jeho likvidaci nasadili jeden vodní proud v dýchací technice. Při zásahu pak nalezli tři malé propan-butanové láhve, které opatrně vynesli," sdělil Jakub Kozák na webu HZS Moravskoslezského kraje.

Hasiči požár kompletně uhasili po půl šesté ráno. Evakuováno muselo být 21 osob. Příčina požáru se šetří, údajně měla být způsobena škoda za 80 tisíc korun.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Poruba

Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?! Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?!
Hořela střecha domu, škoda za půl milionu! Hořela střecha domu, škoda za půl milionu!
Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol

Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny
Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena
Změna územního plánu pro lokalitu Myslivna na ostravském magistrátě neprošla Změna územního plánu pro lokalitu Myslivna na ostravském magistrátě neprošla


Komentáře