Požár v OKD v Orlové. Škoda za 1,5 milionu!

ORLOVÁ - V neděli ráno došlo k požáru v Dole Lazy v Orlové patřící společnosti OKD.

Reklama

Mělo dojít k požáru na třidiči uhlí. Při nehodě se nikdo nezranil. Důl údajně patří společnosti OKD. Mluví se o škodě způsobené v hodnotě 1,5 milionu korun.

Požár hasilo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Žádný ze zaměstanců se nezranil.

K incidentu mělo dojít v neděli před osmou hodinou ráno. Podle mluvčího OKD došlo k požáru při výrobě tzv. hrubého prachu, o čemž rovněž referuje server Novinky.cz.

"Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v neděli krátce po osmé hodině ranní. Do Orlové vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Orlová a Havířov, společně s nimi pět jednotek dobrovolných hasičů – Orlová-Poruba, Orlová-Město, Doubrava, Rychvald a Havířov, celkem devět vozidel. Hasiči dostali oheň pod kontrolu za půl hodiny – pomocí dvou proudů pěny. Uhašeno měli za dalších deset minut," řekl mluvčí Moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Karvinsko

Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce
Mladý muž si chtěl zabruslit, srazilo ho auto Mladý muž si chtěl zabruslit, srazilo ho auto
Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

Neštěstí: Úmrtí polského horníka Neštěstí: Úmrtí polského horníka
Moravskoslezská ČSSD má nového lídra Moravskoslezská ČSSD má nového lídra
Chyběl tomu náš gól, litoval karvinský David Lischka ztraceného duelu v Teplicích Chyběl tomu náš gól, litoval karvinský David Lischka ztraceného duelu v Teplicích


Komentáře