Požár bytu v Porubě: mrtvý muž a popálená žena

OSTRAVA - K tragédii došlo v jednom z ostravských bytů v Porubě v ulici Moyzesova. Hasiči tam zasahovali ve středu kolem dvaadvacáté hodiny.

Reklama

V bytě hasiči nalezli mrtvého muže a ženu, která byla popálena na devadesáti procentech těla a byla v kritickém stavu převezena do Fakultní nemocnice v Ostravě.

"Záchranáři ošetřovali jednačtyřicetiletou ženu, která při požáru utrpěla rozsáhlé poranění. Zasahující lékař zjistil popáleniny na devadesáti procentech tělního povrchu. Posádky zajistily vstup do kostní dřeně a zahájily podávání léků, provedly rovněž prvotní ošetření popálených ploch," nastínil mluvčí ZZS Moravskoslezského kraje Lukáš Humpl.

A dodal: "Postižená byla uvedena do umělého spánku a transportována do popáleninového centra FN Ostrava. Její stav byl v době předání kritický."

Co se vlastně stalo, nyní vyšetřují kriminalisté. Hašení požáru trvalo zhruba hodinu a vzniklá škoda se odhaduje na hodnotu 150 tisíc korun.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Poruba

Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc Požár v Porubě, škoda za 80 tisíc
Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?! Policisté obvinili muže, který na přechodu sejmul seniorku. Kolik mu hrozí?!
Hořela střecha domu, škoda za půl milionu! Hořela střecha domu, škoda za půl milionu!

Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol Zloděj z Fortuny byl dopaden. Za vším hrál roli alkohol
Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny Ostrava: Přepadení pobočky Fortuny
Změna územního plánu pro lokalitu Myslivna na ostravském magistrátě neprošla Změna územního plánu pro lokalitu Myslivna na ostravském magistrátě neprošla


Komentáře