Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

OSTRAVA - Ve čtvrtek došlo k pozoruhodné situaci, když policisté v ostravských ulicích lapili řidiče, který neměl za volantem co dělat. Už jen kvůli tomu, že mu bylo 15 let.

Reklama

Ve čtvrtek se proháněl po ostravských silnicích 15letý mladík, jeho jízda ale skončila nehodou poté, co jej pronásledovala policejní hlídka.

Příběh začal v Nádražní ulici ve čtvrtek odpoledne. Hlídka si mladíka všimla, ten ale nereagoval na výzvy k zastavení a začal ujíždět.

Mladý řidič nakonec údajně při odbočování nezvládl řízení a skončil na obrubníku. Tam už jej policisté lapili. 15letý týpek vezl ještě 13letého spolujezdce. Alespoň to uváděla médiím policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

K podobným incidentům už v minulých měsících v Ostravě došlo, když policisté zachytili na silnicích nezletilé řidiče, kterým ještě nebylo ani 18 let a za volantem tak neměli být.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!
Muži se hádali na internetu, pak se šli poprat ven Muži se hádali na internetu, pak se šli poprat ven


Komentáře