Pacient zaútočil na lékařku nožem!

OSTRAVA - 67letý muž vytáhl nůž na lékařku v jedné z ostravských ordinací. Mohlo dojít k tragédii nebýt včasného zásahu dalšího z pacientů, který útočníka zastavil!

Reklama

Jak referuje server Novinky.cz, lékařku zachránil jiný pacient, který pomohl útočníka zneškodnit. K incidentu mělo dojít v pondělí dopoledne, údajně kolem 10. hodiny. Útočníkem byl 67letý muž. Motiv útoku policisté prošetřují, muži ale za vytáhnutí nože a ohrožení doktorky hrozí až pětiletý pobyt ve vězení.

Podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové další pacient, nacházející se v jiné místnosti, uslyšel křik lékařky a přišel jí na pomoc. Při incidentu se naštěstí nikdo nezranil. Případ může být kvalifikován jako přečin ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře