OSTRAVA: Dva sražení chodci

OSTRAVA - V noci na středu došlo k vážné události v ostravské Nádražní ulici. Byli tam sraženi dva chodci.

Reklama

 

V Nádražní ulici srazil dva chodce 28letý řidič osobního auta. K nehodě mělo dojít kolem půl jedenácté večer. Řidič vozu Renault měl srazit chodce blízko zastávky Muglinovská.

Řidič srazil dva chodce, muže a ženu, ve věku 53 a 38 let.

"Třiapadesátiletý muž utrpěl při nehodě vážné poranění v oblasti hlavy. Zasahující lékař u něj zjistil poruchu vědomí, stav pacienta se rychle zhoršoval a byl život ohrožující. Záchranáři proto museli přistoupit k intubaci dýchacích cest a převedení muže na přístrojem řízenou ventilaci. Po podání nezbytných léků, naložení krčního límce a dalších opatřeních byl pacient předán na urgentním příjmu ostravské Fakultní nemocnice," sdělil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Ten také poznamenal, že 38 letá žena byla po nárazu v bezvědomí a utrpěla také vícečetná vážná zranění.

"Byla ošetřena s poraněním hlavy, pánve a dolní končetiny. Poté, co jí byla poskytnuta přednemocniční neodkladná péče, zajistili záchranáři transport do FN Ostrava a předali postiženou do péče týmu tamního urgentního příjmu," dodal mluvčí Humpl.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře