Osmnáctiletý řidič s BMW málem zlikvidoval čtyři kamarády!

OSTRAVA - Policisté řeší nehodu z úterního večera v Ostravě Staré-Bělé. Nešikovný mladý řidič málem usmrtil osmnáctiletou kamarádku.

Reklama

Mladík havaroval před úterní šestou hodinou odpolední v Mitrovické ulici. Na mokré silnici podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové se při předjíždění dostal do smyku. Auto navíc mělo mít sjeté pneumatiky.

Řidič vezl v BMW čtyři další mladé spolujezdce v rozmezí sedmnácti až dvaceti let. Nejhůř dopadla osmnáctiletá dívka, která byla v ohrožení života. Měla si poranit hlavu a hrudník, k tomu byla v bezvědomí. Zbylí tři spolujezdci si odnesli v porovnání s dívkou lehčí zranění, přesto také skončili na vyšetření v ostravské Městské nemocnici.

Mladý řidič neusedl za volant pod vlivem alkoholu, přesto mu policisté sebrali řidičský průkaz. Nyní mu hrozí až čtyřletý pobyt ve vězení za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

Kromě tohoto případu policisté i hasiči řešili další nehodu ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. "S vážnými vícečetnými poraněními byl ošetřen pětačtyřicetiletý muž, jehož museli záchranáři ještě před vyproštěním zajistit analgetiky. Vrtulník jej pak přepravil na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice. Tamtéž transportoval tým ZZS také o čtyři roky mladší ženu, která utrpěla poranění dolní končetiny," sdělil k události Lukáš Humpl, mluvčí moravskoslezských záchranářů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře