Opilý a bez řidičáku. Řídil, boural a zranil spolujezdkyni

HAVÍŘOV - Skandálního jednání se dopustil 30letý muž v Havířově. Bez řidičáku a v opilosti nasedl do auta. Havaroval a zranil spolujezdkyni.

Reklama

K incidentu mělo dojít v sobotu (24.2.) večer kolem 18. hodiny v Havířově. Jak uvádí server Novinky.cz, 30letý muž řídil vůz Hyundai Getz. Jeho jízda skončila, když narazil do Peugotu 406. Současně se při nehodě zranila 21letá spolujezdkyně.

Podle policejní mluvčí Zlatuše Viačkové řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze komunikace, následně na zledovatělé silnici vjel do protisměru a v ulici Chrpová čelně narazil do protijedoucího vozidla ve směru od Hřbitovní ulice. Situace se tedy údajně odehrála při vjíždění z obytné zóny do křižovatky.

Mladá spolujezdkyně skončila v havířovské nemocnici. Řidič, který nehodu způsobil, nadýchal dvě promile a ještě neměl řidičák.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Havířovsko

Požár na ubytovně v Havířově: Zranění dva Poláci Požár na ubytovně v Havířově: Zranění dva Poláci
Senior za volantem nedbal semaforu a sejmul chodce Senior za volantem nedbal semaforu a sejmul chodce
Ve Varech chceme hrát ještě defenzivněji než v Ústí, říká havířovský Radek Pořízek Ve Varech chceme hrát ještě defenzivněji než v Ústí, říká havířovský Radek Pořízek

Třiadevadesátiletý senior způsobil vážnou nehodu, při které zemřela žena Třiadevadesátiletý senior způsobil vážnou nehodu, při které zemřela žena
Pozor na Rumunky v ulicích. Pořádaly falešnou sbírku! Pozor na Rumunky v ulicích. Pořádaly falešnou sbírku!
Hokejový Havířov mění trenéra Hokejový Havířov mění trenéra


Komentáře